Affiliate Manager Job In Location Na

Affiliate Manager - Linker Cloud
  • Location n/a, None, United Kingdom
  • via J-Vers.com
Job Description

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jakAmazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL.Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu.Jesteśmy partneraminajwiększych organizacji e-commerce na świeciei otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko wPolsce, ale również wCzechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

Szukamy ambitnego i kreatywnego Affiliate Managera, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu i będzie odpowiedzialny za rozwój programu partnerskiego naszej firmy SaaS/e-commerce na polskim rynku.

Zakres zadań

Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami afiliacyjnymi.

Rekrutacja nowych partnerów i rozwój sieci afiliacyjnej

Optymalizacja kampanii afiliacyjnych w celu osiągnięcia maksymalnych ROI

Analiza danych i przygotowywanie raportów dotyczących efektywności programu

Tworzenie materiałów marketingowych dla partnerów

Współpraca z innymi działami firmy (marketing, sprzedaż, partnerstwa).

Oczekiwania

minimum 2 lata doświadczenia w marketingu afiliacyjnym lub pokrewnej dziedzinie, z udokumentowanymi sukcesami

dobra znajomość polskiego rynku e-commerce i trendów w marketingu cyfrowym

zdolności analityczne i umiejętność pracy z danymi

umiejętność budowania relacji i negocjacji

znajomość narzędzi marketingowych (Google Analytics, Google Ads).

bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - min. C1

proaktywność i samodzielność

kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego.

orientacja na cel i wyniki

umiejętność pracy w zespole

  • praca z własnym produktem– to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • możliwość dołączenia do organizacjiw fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy100% zdalnie– ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy nadługofalową współpracę
  • oferujemybudżet wiedzowy– Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport,opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram
#J-18808-Ljbffr